Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Comeback! Obránce zabalil ligu kvůli rodině, teď je zpátky. Kde bude hrát?

16. ledna 2019 12:10 - Příbram

V prosinci 2017 se zdálo, že je s profesionální kariérou konec. Obránce Tomáš Jablonský zabalil angažmá ve Zbrojovce Brno a šel kopat za třetiligové Zápy. Teď ale hlásí návrat do prvoligového fotbalu. Jednatřicetiletý hráč podepsal dvouletou smlouvu s nováčkem Příbramí. "Necítím se ještě být tak starý, abych se nemohl vrátit," uvedl Jablonský pro příbramský web.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Na situaci z roku 2017 by nic neměnil. "Skončil jsem kvůli rodině. Nechci více rozebírat, co se stalo. Domluvil jsem si proto se Zbrojovkou Brno ukončení smlouvy. S nikým dalším jsem nejednal, že bych pokračoval. Hrál jsem ve třetiligových Zápech," řekl.

Levý bek v nejvyšší soutěži za Brno, Slavii, Jablonec, střížkovské Bohemians a Kladno odehrál 190 utkání, vstřelil tři góly a přidal 15 asistencí. Působil také ve Slovanu Bratislava.

"Rok pauzy mi stačil, všechno už je v pořádku, jsem připraven se vrátit do ligy," konstatoval Jablonský, který loni ve Slavii pracoval jako koordinátor pro zahraniční a mládežnické hráče.

"Tomáš má za sebou slušné angažmá v první lize, navíc je to inteligentní a hodný člověk. Je to pro něj restart kariéry. Věřím, že nám pomůže zpevnit obranu," uvedl prezident příbramského klubu Jaroslav Starka.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..