Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Konaté odešel z Mladé Boleslavi do dánského Vendsysselu

29. ledna 2019 21:12 - Kodaň

Ofenzivní záložník Tiémoko Konaté po roce opustil Mladou Boleslav a posílil nováčka dánské ligy Vendsyssel. Osmadvacetiletý fotbalista z Pobřeží slonoviny v novém působišti podepsal půlroční smlouvu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Konaté přišel do Boleslavi loni v únoru z pražské Sparty a uzavřel kontrakt do konce této sezony. Středočeský klub mu však po nepovedeném podzimu oznámil, že s ním nadále nepočítá. Dvojnásobný reprezentant Pobřeží slonoviny v české nejvyšší soutěži celkem odehrál 97 zápasů, v nichž zaznamenal osm branek a 15 asistencí.

"Hledali jsme hráče, který nám v utkáních dá dynamiku, a našli ho v Tiémoku Konatém. Je to rychlý fotbalista s dobrou technikou, umí napadat a už v minulosti ukázal, že dokáže být rozdílovým hráčem. Také má zkušenosti z české ligy a evropských pohárů," uvedl pro web Vendsysselu sportovní ředitel Ole Nielsen.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..