Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kanonýr Kolja už patří Boleslavi. Jeden z největších přestupů, libuje si prezident

30. ledna 2019 11:16 - Mladá Boleslav
(Aktualizováno: 30. ledna 2019 12:02)

Nejlepší střelec fotbalové ligy Nikolaj Komličenko přestoupil z Krasnodaru do Mladé Boleslavi. Ruský útočník dosud ve středočeském klubu hostoval. „Zcela jistě je to jeden z největších přestupů v historii klubu,“ libuje si prezident Josef Dufek.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Středočeši dokázali udržet svůj klenot. Po osmnáctiměsíčním hostování se ruský kanonýr rozhodl k přestupu z FK Krasnodar do Mladé Boleslavi. Podepsal teď smlouvu na tři a půl roku, tedy s platností do 30. června 2022.

„Nikam jinam jsem jít nechtěl. Na jaře očekávám, že se má tvrdá práce z tréninku projeví na hřišti, že se budu zlepšovat a že budu pomáhat týmu a klubu," ujišťuje ruský ostrostřelec Nikolaj Komličenko.

"Když Kolja na podzim nastřílel osmnáct gólů v osmnácti odehraných ligových zápasech, začala se kolem něj motat spousta zájemců. Někteří z nich doufali, že dojde k nějaké disharmonii mezi mladoboleslavským a krasnodarským klubem. V této souvislosti patří velký dík představitelům Krasnodaru za rychlé a korektní jednání. Jsem rád, že Komličenko již patří Mladé Boleslavi," pochvaluje si prezident klubu Josef Dufek.

„Velmi nás těší, že se Nikolajův přestup podařilo dotáhnout v co možná nejrychlejším čase. Celá situace nebyla tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát, díky tak patří především Mladé Boleslavi za rychlé a konkrétní jednání," líčí hráčův agent Viktor Kolář z agentury Sport Invest.

"Mladá Boleslav ví, jakého hráče si smluvně zajistila. Kolja vede střeleckou tabulku ligy a prosazuje stabilně vysokou výkonnost, má navíc obrovskou chuť se dále rozvíjet a zlepšovat. Pořád je mu teprve třiadvacet let, a to nejlepší má před sebou," dodává Kolář.

dos, Sport.cz

  0:1 Sparta - Slavia 0:1   23. min
20190922T18:00:00+0200
Sparta vs. Slavia
Sparta vs. Slavia
Sparta
Slavia
  2:0 Ml.Boleslav - Ostrava 2:0   dohráno
20190922T15:30:00+0200
Ml.Boleslav vs. Ostrava
Ml.Boleslav vs. Ostrava
Ml.Boleslav
Ostrava

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..