Opava v generálce na ligu remizovala ve Vratislavi

Vratislav

Generálku na jarní část sezony mají Slezané za sebou. Fotbalisté Opavy na umělé trávě v polské Vratislavi remizovali s domácím Slaskem 2:2, když se o jejich góly postarali Jan Řezníček s Adamem Rychlým.

Brankář Vojtěch Šrom z Opavy.

Polský celek šel brzy do vedení gólem z penalty, Opavě se podařilo vyrovnat na konci poločasu. Po přestávce se trefil také Smola, ale gól nebyl uznán.

Deset minut před koncem se trefil domácí Farshad, za Opavské srovnal Rychlý na konečných 2:2.

„Bojovné utkání s řadou šancí na obou stranách. Štve mě, že se nehrálo na přírodním hřišti. Bohužel nám to neumožnilo počasí," hodnotí opavský kouč Ivan Kopecký.