Rubriky:

FORTUNA:LIGA

SESTAVA KOLA: Penaltový pyrotechnik i vítězové VARšovického derby

4. března 2019 13:57 - Praha

Nebyli si výhrou vůbec jistí, a nakonec ji uhájili jen díky svému brankáři, který si poradil s pokutovým kopem. Sparťanský gólman Nita nechybí v ideální sestavě 23. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Po dvou zástupcích mají Teplice, Slavia a Olomouc.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Faulovaný hráč penaltu kopat nemá, což Kozák nerespektoval. Nita mu ji chytil, takže Sparta po dlouhých sedmi letech v Liberci vyhrála a rumunský brankář se stal jedním z hrdinů kola.

Ďolíček byl svědkem VARšovického derby, video zlomilo duel ve prospěch Slavie. Sešívané znovu táhl kapitán Škoda a přidal se i mladý Král. Na kontakt lídrovi se dál drží Plzeň, v bitvě s Jabloncem se mohla znovu spolehnout na zkušeného Hubníka.

Teplice udolaly Opavu především díky dvougólovému střelci Horovi, hodně vidět byl i Moulis. Olomouc pak našla na Dukle dvougólového hrdinu v Kalvachovi, formu potvrdil i obránce Sladký.

Slovácko si připsalo vůbec první remízu v sezoně. Dařilo se obránci Reinberkovi, oslabené Mladé Boleslavi zajistil bod Přikryl.

Sestava 23. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Nita (Sparta) - Sladký (Olomouc), Hubník (Plzeň), Buchta (Zlín), Reinberk (Slovácko) - Moulis (Teplice), Kalvach (Olomouc), Král (Slavia), Hora (Teplice) - Škoda (Slavia), Přikryl (Mladá Boleslav).
dos, Sport.cz

ČT sport 1:1 Bohemians 1905 - Ml. Boleslav 1:1   přestávka
20200707T20:00:00+0200
Bohemians 1905 vs. Ml. Boleslav
Bohemians 1905 vs. Ml. Boleslav
Bohemians 1905
Ml. Boleslav

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Tabulky
  • Play off o Evropu
  • Kalendář
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..