Živě

Nemám nic proti tomu v Karviné pokračovat, záleží na podmínkách, říká Straka

3. června 2019 16:02 - Karviná

Trenér František Straka má zájem i nadále pokračovat u fotbalistů Karviné. O prodloužení spolupráce bude v nadcházejících dnech jednat s vedením klubu.

 

Luboš Pavlíček, ČTK

Bývalý trenér Sparty či Slavie i několika zahraničních klubů přišel do Karviné během jarní části místo odvolaného Norberta Hrnčára a v baráži s druholigovou Jihlavou se mu pro klub podařilo zachránit nejvyšší soutěž po domácí výhře 2:1 a remíze 1:1 na Vysočině.

Jednašedesátiletý kouč po nedělní odvetě v Jihlavě na klubovém youtube kanálu naznačil přání v Karviné pokračovat. "S vedením klubu budeme mluvit. Když se přiblížíme a shodneme na podmínkách, nemám nic proti tomu tady pokračovat. Jsem rád tady za tu šanci. Přišel jsem zachránit ligu a to se podařilo," řekl Straka.

Karviná skončila po nadstavbové části nejvyšší soutěže předposlední, ale ligovou příslušnost uhájila v barážovém dvojutkání proti druhému týmu druhé ligy.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..