Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Fotbalisty Karviné posílil defenzivní univerzál Ndefe

6. července 2019 13:26 - Karviná

Další letní posilou fotbalistů Karviné se stal defenzivní univerzál Gigli Ndefe. Pětadvacetiletý nizozemský hráč s angolskými kořeny uspěl na týdenní zkoušce a se slezským klubem podepsal dvouletou smlouvu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Hledali jsme hráče, který by mohl v obraně hrát na obou krajích, a Gigli toto kritérium splňuje. Věříme, že přesvědčí o svých kvalitách a vítáme ho v Karviné," uvedl pro klubový web karvinský sportovní ředitel Lubomír Vlk.

Ndefemu skončila smlouva v nizozemském Waalwijku, s nímž v uplynulé sezoně postoupil do první ligy. Hrával i v Belgii a nyní ho čeká třetí evropská soutěž.

"A na to se právě těším. Byl jsem tady týden a poznal jsem úplně jiné tréninkové metody. Tady je to víc o kondici a vlastně o celkové skladbě tréninku. Jasně, budu daleko od domova, ale už mi není 18 roků. Dospěl jsem a nemám s tím problém," uvedl Ndefe.

ČTK

Zrušit


  0:1 Zlín - Slavia 0:1   dohráno
20190715T18:00:00+0200
Fastav Zlín vs. SK Slavia Praha
Fastav Zlín vs. SK Slavia Praha
Fastav Zlín
SK Slavia Praha

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..