Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Komplikace? Hvězda Sparty se podrobila další operaci. Návrat zřejmě v nedohlednu

11. července 2019 12:42 - Praha

S návratem na trávník hned tak počítat nemůže. Kapitán fotbalové reprezentace a špílmachr Sparty Bořek Dočkal se podrobil druhé operaci zraněné Achillovy šlachy. Žádný termín návratu nebyl stanoven, absence bude podle klubového webu dlouhodobá.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dočkal se s ohledem na přetrvávající problémy po konzultacích s lékařským týmem, který vyhodnotil další zákrok jako nezbytný, rozhodl v minulém týdnu podstoupit druhou operaci.

"Návrat Dočkala do tréninkového režimu zatím nebyl stanoven a bude se odvíjet od další léčby," píše se na webu Sparty. Jinak řečeno, je zřejmě v nedohlednu. Trenér Sparty Václav Jílek ve středu na tiskové konferenci prohlásil, že pro podzim se zkušeným záložníkem nepočítá.

Zákrok minulý týden podle webu proběhl bez komplikací.

Dočkal se zranil krátce poté, co se v únoru jako očekávaná hvězda vratil do Sparty z čínského celku Che-nan Ťien-jie, z nějž naposledy hostoval ve Philadelphii.

V české lize pak stihl odehrát jen tři zápasy a v květnu se podrobil první operaci. Původně měla pauza trvat čtyři měsíce.

vap, ČTK, Sport.cz

Má fotbalová Sparta podle vás adekvátní náhradu za zraněného Bořka Dočkala?


  Plzeň - Jablonec dnes 18:00
20190916T18:00:00+0200
Plzeň vs. Jablonec
Plzeň vs. Jablonec
Plzeň
Jablonec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..