Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Záložník Hrdlička se stěhuje ze Slavie do Boleslavi

20. června 2007 18:25 - MLADÁ BOLESLAV

Záložník Tomáš Hrdlička je druhou posilou fotbalistů Mladé Boleslavi pro novou sezónu. Hráč, který dosud oblékal dres pražské Slavie, ve středu uzavřel s třetím týmem uplynulého ročníku první ligy čtyřletý kontrakt.

Pětadvacetiletému středopolaři končí ve Slavii k 30. červnu smlouva, kterou se rozhodl neprodloužit. "Ve Slavii jsem od dvanácti let. Jsem vděčný, že mi dala šanci zkusit ligu, ale teď cítím, že potřebuji změnu," uvedl v rozhovoru s ČTK Hrdlička. Před ním získala Mladá Boleslav do kádru brankáře Petra Pižanowského.

"Věřím, že v Boleslavi budu dál výkonnostně růst. Také se těším, že si s ní zahraji v Poháru UEFA," uvedl záložník, o něhož prý usilovalo několik dalších klubů. "Měl jsem nabídky ze Žiliny, Jablonce i Kypru. Ve prospěch Mladé Boleslavi rozhodlo to, že máme s přítelkyní dvouměsíční dítě a nechtěli jsme se stěhovat," řekl Hrdlička, který se stihl rozloučit se svými bývalými spoluhráči.

Do nejvyšší soutěže zasáhl Hrdlička poprvé v sezóně 2001/02. Od té doby nastoupil ke 107 zápasům, v nichž dal devět branek, z toho čtyři v uplynulé sezóně.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..