Plzeň udržela neporazitelnost, Boleslav se dočkala výhry

Fotbalisté Plzně porazili v nedělním utkání 4. ligového kola Bohemians 1905 2:0 brankami Marka Jarolíma a Martina Filla z penalty. Ligový nováček se svého prvního gólu v soutěži stále nedočkal. Naproti tomu plzeňská Viktoria pokračuje v sérii neporazitelnosti, na kontě mají Západočeši prozatím dvě výhry a dvě remízy.

Fotbalisté Jablonce se ve čtvrtém kole dočkali první výhry. Doma proti Českým Budějovicím zlomili střelecké prokletí sedm minut před koncem, kdy svůj předchozí penaltový nezdar napravil Milan Fukal. Hosté dohrávali posledních osmnáct minut bez vyloučeného Hunala.

První vítězství v nové sezóně slavili také fotbalisté Mladé Boleslavi po domácím zápase s Kladnem. V prvním nevýrazném poločase gól nepadl, skóre otevřel až dvě minuty po přestávce Radim Holub. Už za deset minut dokázal vyrovnat Cigánek, ale o vítězství Boleslavi  nakonec rozhodl v 68. minutě Adrian Rolko.