Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Olomouci se rozpadá obrana, hrát nemůže ani zraněný Jurkič

5. září 2007 14:32 - OLOMOUC

Olomouckým fotbalistům se bortí defenziva. Na čtyři až šest týdnů z ní vypadl i slovinský levý obránce Dejan Jurkič, který bude mužstvu chybět kvůli problémům se šlachou v chodidle.

"Jurkič má stejné zranění, které trápilo před rokem na mistrovství světa Milana Baroše," uvedl ve středu na oficiálním klubovém webu sportovní manažer Sigmy Augustin Chromý.

Olomoucké zadní řady stíhá jedna pohroma za druhou. Jurkič je už třetím mužem základní sestavy, s kterým trenér Martin Pulpit momentálně nemůže počítat. Pravděpodobně na měsíc po utkání se Spartou vypadl stoper Aleš Škerle vinou poranění spánkové kosti, jen pravý krajní bek Tomáš Randa by s tržnou ránou na noze měl být do příštího ligového utkání s Brnem v pořádku.

"Zvažujeme všechny možnosti, jak kritickou situaci co nejlépe vyřešit. Naštěstí má právě liga reprezentační přestávku, takže nějaký čas máme. Ale je možné, že zkusíme získat nového hráče," prohlásil Chromý.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..