Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Příčinou kolapsu Kuncla byla zřejmě předchozí srážka

20. září 2007 10:18 - BRNO

Příčinou kolapsu třiadvacetiletého brněnského fotbalového obránce Martina Kuncla při středečním ligovém utkání s Teplicemi byla zřejmě předchozí srážka s protihráčem. ČTK to řekl lékař brněnských fotbalistů Jan Ulbrych. Kuncl podstoupil ve středu v noci neurologické vyšetření ve Vojenské nemocnici v Brně, kde zůstane několik dnů na pozorování.

"Při odborném vyšetření na neurologii si (Kuncl) vzpomněl na okamžik ze třicáté minuty utkání, kdy se srazil hlavou se spoluhráčem. Zde je případně také možno hledat příčinu kolapsu, neboť odborná vyšetření srdce, mozku i krční páteře nevykázala žádné problémy," uvedl Ulbrych.

Kuncl zkolaboval v poločase středeční dohrávky pátého kola. Zhruba pět minut zůstal ležet na trávníku a poté byl převezen do nemocnice, kde podstoupil všechna nezbytná vyšetření. V nemocnici si stěžoval na velké bolesti hlavy a ztrátu periferního vidění na pravé oko.

ČTK

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..