Fotbalisté Plzně při Guľově debutu porazili Ústí nad Labem 4:1

Plzeň

Fotbalisté Plzně vítězně vstoupili do zimní přípravy a při premiéře nového trenéra Adriána Guľy doma porazili druholigové Ústí nad Labem 4:1. Premiéru za Viktorii oslavil gólem Chorvat Marko Alvir.

Nový kouč fotbalové Plzně Adrián Guľa.

Slovenský kouč Guľa do obou poločasů nasadil až na brankáře Sváčka zcela odlišné jedenáctky v rozestavení 4-3-3. Plzeňský favorit rozhodl o výhře už v první půli. V 29. minutě v tréninkovém areálu v Luční ulici otevřel skóre Čermák a krátce před pauzou zvýšili Kayamba s Mihálikem. Po hodině hry připravil Sváčka o čisté konto Bassey, poslední slovo měl v 87. minutě debutant Alvir.

Západočeši ve čtvrtek sehrají dvojzápas s dalšími druholigovými soupeři Žižkovem a Sokolovem. V pondělí 27. ledna plzeňský tým odletí na herní soustředění do španělské Estepony.

Přípravné fotbalové utkání:
Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 4:1 (3:0)
Branky: 29. Čermák, 40. Kayamba, 43. Mihálik, 87. Alvir - 62. Bassey.
Sestava Plzně:
I. poločas: Sváček - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - Bucha, Kalvach, Čermák - Kayamba, Beauguel, Mihálik
II. poločas: Sváček - Havel, Pernica, Gabriel, Hloušek - Herc, Procházka, Šulc - Alvir, Chorý, Kovařík. Trenér: Guľa