Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kdo v kádru mistrů přeřve osmdesát tisíc lidí, je miláčkem trenérů a přibere dvě kila po jednom jídle?

2. února 2020 10:30 - Lagos

Patří ke klíčovým mužům fotbalové Slavie Praha. Oba se prosadili i do reprezentačního týmu a sní o účastí na mistrovství Evropy. Oba do kádru úřadujících českých fotbalových šampionů nasměrovaly manželky. Obránci Jan Bořil a Vladimír Coufal jsou nerozlučnou dvojicí Trpišovského družiny. Kdo vzešel jako král z vážně nevážného minisouboje?

O2 TV Sport

„On kope určitě víc. Potkávali jsme se už v juniorkách a pěkně to mezi námi jiskřilo," vzpomíná obránce Vladimír Coufal na dávné souboje s Janem Bořilem. „Je to fakt. Asi to brousím víc," připouští devětadvacetiletý rodák z Nymburka.

Navrch má i v hlasitosti projevu. „Slyším ho na druhé straně hřiště i přes osmdesát tisíc lidí. A samé nepublikovatelné výrazy," hlásí Coufal. „Jak to vidím zezadu, snažím se hodně na kluky mluvit," hájí se Bořil, který je v očích o dva roky mladšího spoluhráče miláčkem trenérů. „No, nevím. Občas jsem pro Houšťu bráška, občas by mě zabil," komentuje Bořil vztah s asistentem Zdeňkem Houšteckým.

Ohlasy po přípravném zápase Slavie s Aarhusem

O2 TV Sport

Zato v otázkách kondiční připravenosti by údajně měl navrch Coufal. „On je děsně nařachanej. Svaly na něm jenom hrajou," klaní se parťákovi Bořil. „Já mám navíc handicap, protože se jednou najím a přiberu dvě kila," posteskne si Bořil.

Sešívaní dál bez výhry! Musa pálil, Slavia přesto vstoupila do Atlantic Cupu porážkou v rozstřelu

„Zase máš ale fantastickou střelu na zadní tyč," chválí spoluhráče Coufal. „Jo, do padesáté řady," směje se Bořil ve vskutku specifickém dvojdotazníku. Podívejte se!

ram (Lagos), Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..