Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Jarolím: Po gólu Suchého bylo jasné, kdo vyhraje

19. října 2007 22:20 - PRAHA

I přes přesvědčivé vítězství svého týmu 3:0 nad Plzní nebyl trenér Slavie Karel Jarolím s výkonem svých hráčů zcela spokojen. Nelíbily se mu hlavně výkony hráčů ve středu hřiště, ty byly ale zapříčiněné také zraněními fotbalistů, kteří na těchto postech pravidelně nastupují. „Zranil se nám Pudil,“ oznámil Karel Jarolím po zápase.

Trenér pražského týmu poukázal na problémy se sestavou před zápasem. „Kalivoda nebyl stoprocentně připravený, Tavares se sice z marodky vrátil, ale chvíli trvalo, než se dostal do zápasového tempa. Navíc se nám vrátilo hodně hráčů z reprezentační přestávky,“ vyjmenovával. „Navíc se nám zranil Daniel Pudil,“ šokoval novináře Jarolím. „Má zraněnou nohu, navíc levou. Nevíme ani, zda nastoupí proti Arsenalu,“ řekl po zápase.

Referát z utkání Slavia - Plzeň najdete ZDE:
Největší problémy ve hře svého celku viděl kouč sešívaných ve středu pole. „Přeorganizovali jsme proto sestavu, vyztužili jsme střed hřiště Selassiem, pak se mi výkon líbil víc,“ řekl.

Zápas jsme sledovali v on-line reportáži ZDE:
Průběh zápasu ale plně hovořil ve prospěch jeho týmu. „Utkání jsme vyhráli zaslouženě,“ řekl na tiskové konferenci po zápase. „Druhý gól nás uklidnil a pak už bylo jasné, kdo vyhraje,“ dodal.

Jarolím: Musíme se vyvarovat chyb

V úterý čeká Jarolímův tým zápas v Londýně s místním Arsenalem, zápas v Anglii se s tím pátečním ale podle něj srovnávat nedá. „Zápas tam bude úplně o něčem jiném. Utkání v Anglii bude diametrálně odlišné. Musíme se vyvarovat takových chyb, kterých jsme se dopustili v Seville,“ uvědomuje si.

Hostující trenér Stanislav Levý si uvědomoval, že pustit pražský celek do vedení hned v úvodu zápasu byla chyba. „Udělali jsme chybu hned na začátku,“ věděl Levý. V prvním poločase měl ale jeho tým po inkasované brance více ze hry. „Vytvořili jsme si hodně šancí, výsledek je pro nás proto krutý. Porazili jsme se sami, ve třetí minutě jsme si nechali dát hloupý gól po individuální chybě,“ litoval.

„Do druhé půle jsme se snažili nastoupit aktivně, abychom zvrátili stav. Hned na začátku přijde standardka, kdy je jasně dané, kdo koho má hlídat, a inkasujeme druhý gól. Jakmile prohráváte 2:0 proti takovému soupeři jako je Slavia, těžko můžete uspět. Museli jsme otevřít hru, čehož Slavia opět využila. Proto zápas skončil výsledkem 3:0," řekl.

oc, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..