Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Pudil: Jsem zvědav, jak mě v Liberci přijmou

29. října 2007 10:00

Ještě na začátku letošní sezóny Daniel Pudil oblékal dres Slovanu. Po sérii průšvihů ale s ulehčením přijal hostování ve Slavii, kde našel novou motivaci. V pondělní dohrávce 11. kola Gambrinus ligy čeká dvaadvacetiletého záložníka první duel s bývalými spoluhráči. „Moc se na tenhle zápas těším. Přece jen jsem v Liberci nějaké roky odehrál, získal jsem tam titul,“ říká Pudil v rozhovoru pro Právo.

Berete utkání v Liberci prestižněji než jiná utkání? Z Liberce ve Slavii hostujete, začátek sezóny jste odehrál v jejich dresu…

Bude to pro mě hodně specifické, mám zvýšenou motivaci. Moc se na tenhle zápas těším. Přece jen jsem v Liberci nějaké roky odehrál, získal jsem tam titul a v mužstvu mám pořád kamarády.

Nemáte strach, že vám to liberečtí fanoušci spočítají?

Sám jsem zvědav, jak mě přijmou. Někteří mi určitě nezapomenou, že jsem opustil klub, když byl u dna tabulky. Navíc jsem krátce před svým odchodem dostal tu hloupou červenou kartu a měl jsem ještě další průšvih.

Jste s libereckými hráči pořád v kontaktu?

Pořád tam mám kamarády a rád se s nimi uvidím. V Liberci byla vždycky dobrá parta. Volal jsem si hlavně s Peterem Šinglárem a trošku jsme se hecovali. Při soustředěních jsme spolu bydleli na pokoji.

Co čekáte od zápasu?

Bude to těžké. Liberec se pod novým trenérem chytil hned v prvním zápase a výhru z Boleslavi budou chtít potvrdit doma. Ale my se jen tak nedáme. Věřím, že je v našich silách v Liberci vyhrát. Hlavně je nesmíme pustit do vedení.

Jak rychle jste se oklepali z debaklu na Arsenalu?

Museli jsme to skousnout. Ve čtvrtek jsme se podívali na video, trenér při hodnocení hodně zvedal hlas, ale už je to za námi.

Jan Krůta, Sport.cz, Právo

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..