Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kolář nechce ve Spartě prodloužit a trénuje s rezervou

8. listopadu 2007 21:48 - TOULOUSE

Záložník Daniel Kolář byl dočasně vyřazen z kádru Sparty. Mistrovský klub to oficiálně zdůvodnil hráčovou výkonností, skutečným důvodem je však spíše fakt, že dvaadvacetiletý fotbalista se zatím nedomluvil se Spartou na prodloužení kontraktu. Kolář proto ani neodcestoval s týmem k utkání Poháru UEFA v Toulouse.

Kolářovi sice vyprší smlouva až v létě příštího roku, ale klub začal s hráčem a jeho agentem Ondřejem Chovancem vyjednávat o nové už nyní. Jenže zatím se obě strany nedohodly. "Se Spartou jsme o podmínkách nové smlouvy již jednali, ale zatím nedošlo k dohodě. Dan proto zatím trénuje v Praze s kondičním trenérem klubu," řekl Ondřej Chovanec, jehož bratrancem je prezident Sparty Jozef Chovanec.

Letenský klub zatím nechce interní opatření komentovat. "Dan Kolář se nedostal do nominace mužstva, které do Francie cestovalo," uvedl mluvčí Jakub Otava.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..