Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Brankář Miller může Boleslavi chybět do konce podzimu

12. listopadu 2007 16:37 - MLADÁ BOLESLAV

Možná až do konce podzimní části sezóny bude chybět mladoboleslavským fotbalistům brankář Miroslav Miller. V nedělním ligovém duelu v Plzni si při střetu s útočníkem Michalem Smejkalem poranil ruku a pondělní vyšetření v nemocnici odhalilo zlomeninu jedné ze záprstních kůstek, na níž se upínají šlachy. To si podle prvních odhadů vyžádá čtyřtýdenní léčení.

"Je těžké odhadovat, jak dlouho může chybět. Ale vypadá to zřejmě asi na ten měsíc. Potvrdily se nejhorší prognózy," uvedl pro ČTK sportovní ředitel klubu Zdeněk Kudela.

Branku Mladé Boleslavi tak bude v nejbližších zápasech hájit druhý brankář Petr Pižanowski, který za Millera odchytal už druhý poločas utkání v Plzni, v němž Středočeši podlehli 0:2 a klesli na deváté místo v tabulce.

Do konce podzimní části sezóny zbývají odehrát tři ligové zápasy, Boleslav ale ještě hraje Pohár UEFA a Miller tak může živit naději, že by se 20. prosince objevil v brance v posledním zápase základní skupiny na hřišti Fiorentiny.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..