Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Pro zlínského obránce Vidličku skončila kvůli zranění podzimní sezóna

20. listopadu 2007 17:56 - ZLÍN

Zlomenina jařmové kosti připravila zlínského fotbalového obránce Vlastimila Vidličku o zbytek podzimní části ligy. Zranění obličeje utrpěl šestadvacetiletý hráč na pondělním tréninku, když jej v souboji o míč neúmyslně zasáhl Martin Bača loktem. Vidlička patří k oporám týmu, v dosavadních třinácti podzimních zápasech nechyběl na hřišti ani minutu.

"Chci po hráčích, aby hráli i na tréninku aktivně. Ke zranění došlo nešťastnou náhodou. Vidlička má promáčklinu ve tváři. Zítra bude zranění konzultovat s lékaři, zatím ale zřejmě na operaci nepůjde," řekl ČTK zlínský trenér Pavel Hoftych.

Vidličku by měl nahradit v závěrečných třech zápasech podzimní části na pravé straně obrany buď dvacetiletý Lukáš Pazdera, nebo zkušený Marek Zúbek. Ten si vyzkoušel v posledním ligovém zápase proti Kladnu místo na levé straně obrany, kde nahradil Miroslava Pennera.

ČTK

  4:1 Slavia - Budějovice 4:1   dohráno
20191215T17:00:00+0100
Slavia vs. Budějovice
Slavia vs. Budějovice
Slavia
Budějovice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..