Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Liberecký fotbalista Jonáš je po autonehodě v kritickém stavu

24. listopadu 2007 12:18 - BRATISLAVA

Slovenský fotbalista Michal Jonáš z Liberce je po vážné autonehodě v kritickém stavu. Podle sobotního vydání deníku Šport dostal při páteční cestě do rodné Senice za hraničním přechodem v Hodoníně smyk. Člen reprezentačního týmu do 21 let utrpěl mimo jiné těžký otřes mozku a je hospitalizován v bratislavské nemocnici.

Hráči Liberce měli v pátek volno, čehož Jonáš využil ke krátké návštěvě rodného města. Z místa nehody byl nejprve převezen do Skalice, ale vážná zranění si následně vyžádala letecký převoz do fakultní nemocnice v bratislavské části Ružinov. "Hovoří se mi nesmírně těžce. Jsem v kontaktu s jeho rodiči, kteří to berou skutečně špatně," řekl Športu Jonášův agent Alois Sommer.

Talentovaný fotbalista měl krvácení do mozku a lékaři krev museli odsávat. Při nehodě utrpěl také řadu dalších zranění včetně prasklé klíční kosti. Levý obránce přišel do Slovanu Liberec letos na konci února a v tomto ligovém ročníku nastoupil ve třech zápasech.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..