Rubriky:

FORTUNA:LIGA

O ostravského záložníka Lukeše má zájem Levski Sofia

2. ledna 2009 11:35 - OSTRAVA

Ostravský fotbalista Martin Lukeš se stal objektem zájmu Levski Sofia. Obhájce bulharského titulu a podzimní mistr předložil Baníku oficiální nabídku, ale kluby se zatím rozcházejí v představách o výši odstupného.

 

ČTK/Dan Krzywoň

Levski sondoval půdu kolem tvořivého středopolaře už během podzimu a nyní přišel s prvním návrhem. Zatímco s hráčem by se bulharská strana zřejmě dohodla, Ostrava na úvodní nabídku pravděpodobně neuslyší.

"Martin má souhlas, že pokud se kluby dohodnou, může odejít. Ale je to podmíněno tím, že se musí dohodnout kluby a to se zatím nestalo. Levski nicméně projevil o hráče jasný zájem, je to v etapě jednání a ujasňování si představ," řekl v pátek ČTK generální manažer Baníku Verner Lička.

Třicetiletý Lukeš se na podzim objevil v sestavě Baníku jen osmkrát. Po těžkém zranění kolena z minulé sezóny stále laboruje s drobnými zdravotními problémy, které komplikují jeho trvalý návrat do základní sestavy.

V Sofii by se Lukeš mohl sejít s bývalým spoluhráčem Davidem Bystroněm, který do Levski z Baníku přestoupil v létě.

ČTK

ČT sport Pardubice - Olomouc dnes 18:00
20201127T18:00:00+0100
Pardubice vs. Olomouc
Pardubice vs. Olomouc
Pardubice
Olomouc

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..