Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Marcel Lička se vrací, bude usilovat o smlouvu v Kladně

29. prosince 2009 14:19 - KLADNO

Fotbalový záložník Marcel Lička možná naváže na svou kariéru v české nejvyšší soutěži. Dvaatřicetiletý starší bratr ostravského záložníka Mária a syn internacionála Wernera Ličky ukončil své působení v nižší španělské soutěži a měl by se objevit na nedělním startu přípravy kladenských fotbalistů, kde začne bojovat o novou profesionální smlouvu.

Kladno začalo shánět zkušené hráče, kteří by jim pomohli v záchranářských bojích. "Zvlášť v záloze potřebujeme větší zkušenost a té se nám v závěru podzimu nedostávalo. Pokud se Marcelovi podaří navázat na svou někdejší výkonnost, mohl by tuto roli splnit. Nastoupí do přípravy a během ní se rozhodne, zda ho klub bude angažovat na jarní sezónu," uvedl klubový mluvčí Miroslav Bureš.

Lička začínal v ostravském Baníku, ale ligu hrál i ve Slavii, Blšanech, na Žižkově a ve Zlíně. Na kontě má 153 ligových zápasů a sedmnáct branek. V létě 2004 odešel do Górniku Zabrze, kde tehdy trénoval jeho otec. Poslední dva roky hrál regionální španělskou soutěž v klubu Pilar De La Horadada.

Do přípravy Kladna se zapojí i další nová tvář: šestnáctiletý talent Patrik Svoboda. "V národním juniorském týmu se ukazuje velmi dobře, zaslouží si dostat šanci také ve svém klubu," řekl na adresu mladíka Bureš.

Kladenští vstoupí do přípravy v neděli 3. ledna soustředěním na Smejkalově boudě v Krkonoších.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..