Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Olomouc nebere na soustředění do Turecka Drobisze a Onofreje

2. února 2010 13:14 - OLOMOUC

Rekonvalescenti Petr Drobisz a Ladislav Onofrej scházejí v kádru fotbalistů Sigmy Olomouc, kteří v úterý odlétají na herní kemp do turecké Antalye. Kouč Zdeněk Psotka vzal jinak 24 hráčů včetně tří gólmanů, mezi nimiž už chce hledat optimální sestavu pro jaro.

 

Petr Marek, Právo

Absence zkušeného brankáře Drobisze je překvapivá i přesto, že donedávna laboroval s poraněným kolenem. Nyní už trénuje naplno, Sigma však v Turecku otestuje trojlístek Tomáš Lovásik, Martin Blaha, Martin Šustr. Jedním z hlavních důvodů není ani tak Drobiszovo zdraví jako skutečnost, že třiatřicetiletému brankáři v létě na Hané skončí kontrakt.

"Dostali jsme od představenstva za úkol, abychom v Turecku dali prostor dvěma mladým gólmanům. Pak se bude složení brankářů dále řešit. Není řečeno, že se s Petrem Drobiszem už nepočítá," řekl ČTK trenér Psotka. V podobné pozici je i Onofrej. Po operaci ramena už může naplno trénovat, do zápasů ho ale lékaři ještě nepustili.

Olomouc sehraje v Antalyi hned pět přátelských utkání. První už den po příletu proti Vojvodině Novi Sad. Poté Sigma změří síly s rumunskou Politehnikou Iasi, ukrajinskou Oděsou, polským Lubinem a jedenáctidenní pobyt zakončí duelem s Prešovem.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..