Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Záložník Slavie Belaid začal po zdravotních potížích trénovat

26. dubna 2010 16:10 - PRAHA

Záložník fotbalové Slavie Praha Tijani Belaid začal po problémech se štítnou žlázou znovu trénovat s týmem. Podle klubového webu zabrala léčba natolik, že se dvaadvacetiletý záložník minulý týden postupně zapojil do přípravy.

 

Michaela Říhová, Právo

"Dnes už absolvoval naplno celý program mužstva," uvedl mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

Belaid vypadl z kádru Slavie před začátkem zimní přípravy. Bývalý kouč Slavie Karel Jarolím ho nezařadil do týmu kvůli nespokojenosti s hráčovým tréninkovým přístupem a špatnou fyzickou kondicí. Postupem času se však ukázalo, že hráč trpěl onemocněním štítné žlázy a v důsledku toho se na něm projevovala například zvýšená únava a jiné potíže.

Belaid bude nadále pod dohledem endokrinologů, léčba mu ale nebrání v plné tréninkové zátěži a v návratu na hřiště. Napřed ale bude muset dohnat tréninkové manko. "Cítím se dobře. Do fotbalu mám velkou chuť a doufám, že se brzy vrátím na hřiště," uvedl Belaid.

ČTK

ČT sport Sparta - Budějovice dnes 18:00
20191122T18:00:00+0100
Sparta vs. Budějovice
Sparta vs. Budějovice
Sparta
Budějovice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..