Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Fotbalista Večeřa z Brna ukončil kariéru kvůli vleklým potížím s kolenem

29. dubna 2010 10:42 - BRNO

Fotbalista Karel Večeřa z Brna ukončil aktivní kariéru kvůli vleklým potížím s poraněným kolenem. Jednatřicetiletý syn současného sportovního ředitele Brna a bývalého trenéra Karla Večeři odehrál poslední ligový zápas v září 2008 proti Kladnu.

Od té doby podstoupil operaci kvůli vyztužení opotřebované chrupavky, před rokem musel na další zákrok po problémech s ploténkou.

"Od loňského srpna jsem začal s lehkým tréninkem a během podzimu postupně zvyšoval dávky. Zkusil jsem naskočit do zimní přípravy, ale prostě to nešlo. Záda už byla dobrá, jenže koleno pořád zlobilo a vůbec se to nelepšilo," zdůvodnil své rozhodnutí Večeřa. Během fotbalové kariéry stihl vystudovat právnickou fakultu a má za sebou i dva roky praxe jako advokátní koncipient.

U fotbalu asi zůstane 

Zatím však neví, zda se bude nadále věnovat právnickému oboru. "Momentálně to spíš vypadá, že bych zůstal u fotbalu," naznačil svou další životní cestu Večeřa. Jeho prvoligová kariéra se zastavila na 67 odehraných zápasech a pěti vstřelených brankách.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..