Živě

VIDEO: Zpěvák Nohavica složil píseň na výkon sudí Damkové

4. května 2010 12:32 - PRAHA

Přestože šlágr 27. kola fotbalové Gambrinus ligy mezi domácím Baníkem Ostrava a Spartou Praha skončil nerozhodným výsledkem 1:1, zápas měl přece jenom svého vítěze - hlavní rozhodčí Dagmar Damkovou. Svůj obdiv jí prokázal i známý písničkář a velký fanoušek ostravského Baníku Jarek Nohavica.

 

René Volfík, ČTK

Svou láskou k fotbalu je ostravský rodák známý zejména díky své písni Fotbal, která mezi fotbalovými fanoušky zlidověla. Po utkání Baníku se Spartou se rozhodl složit tzv. Virtuálku (píseň na aktuální téma) pro rozhodčí Damkovou, která duel řídila.

Na pětatřicetiletou rozhodčí se po zápase snáší vlna chvály. „Pískala dobře. Páni rozhodčí by se od ní měli učit,“ říkal například Libor Sionko. „Zápas řídila dobře, lépe něž někteří chlapi,“ souhlasil Tomáš Řepka. A svůj obdiv se rozhodl dát najevo také Nohavica svou písní Růže mezi trny.

oc, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..