Živě

Lafatu asi nedoženu, ale chci být mezi střelci druhý, říká Chramosta

4. října 2011 15:14 - MLADÁ BOLESLAV

Mladoboleslavský fotbalový útočník Jan Chramosta se znovu stal katem Teplic. V duelu 9. kola na teplických Stínadlech dal tomuto soupeři pátý gól v posledních šesti vzájemných zápasech! A přispěl k vítězství Středočechů 3:1.

 

Radek Petrášek, ČTK

„V novinách jsem si v sobotu přečetl, že se mi proti Teplicím střelecky daří a přál jsem si, ať tahle bilance vydrží. Nakonec jsem vstřelil naši třetí branku, kterou jsme si pojistili tři body. Čekal jsem na ni skoro až do závěru utkání, ale jsem rád, že to tam spadlo. Byli jsme produktivní. Teplice si vytvořily řadu šancí, ale neproměnily je, prostě jsme byli šťastnější,“ líčil forvard, který stejně jako tým věnoval vítězství těžce zraněnému záložníkovi Opielovi.

„Lukáš má podle prvních prognóz z teplického zápasu zlomenou nohu, je to pro nás velká ztráta. Určitě nám bude chybět, ale chceme bojovat i za něj,“ podotkl Chramosta.
A pochválil kapitána Kuliče. „Mára se vrátil do sestavy po dvouzápasovém trestu za vyloučení. I ve vedru uběhal celých devadesát minut a prokázal svými přihrávkami, že je velkou osobností v našem kádru,“ poznamenal boleslavský útočník na adresu nejzkušenějšího hráče Středočechů.

Chramosta má na svém kontě v této sezóně už pět ligových gólů. „David Lafata, který vede žebříček střelců, si hraje svojí vlastní soutěž a už ho asi nedoženu. Takže jsem spokojený. Věřím, že se poperu o druhé místo, i když Kweuke ze Sparty je taky dobrým střelcem. Ale na vlastní statistiku nehledím. Byl bych rád, kdyby se prosadili i další kluci z našeho týmu. Třeba jako Ondra Zahustel, který dal v Teplicích svůj premiérový gól v lize a tím vlastně rozhodl celé střetnutí,“ dodal Chramosta.

eš, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..