Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Další Feninův problém. Útočník Slavie je podezřelý z krádeže

30. září 2013 08:03 - Praha

Slávista Martin Fenin problémy prostě přitahuje. Ještě před sobotním derby se Spartou, kde neseděl ani na lavičce náhradníků, byl ve čtvrtek u výslechu na policejní služebně v Praze v Bartolomějské. Podle deníku Aha je totiž šestadvacetiletý hráč podezřelý z krádeže mobilního telefonu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vše se mělo odehrát v centru Prahy na jaře po skončení sezóny. Při popíjení v baru si jej chtěl jeden z návštěvníků vyfotit, ale bývalý reprezentant byl proti a schylovalo se ke rvačce. Incident nakonec podle zdroje deníku skončil tím, že Fenin fanouškovi telefon sebral.

„Mrzí mě, že k tomu došlo, ale pána jsem několikrát žádal, aby mě nefotil. Nic to ale nemění na tom, že se za své chování omlouvám," řekl kajícně Fenin.

Ten v lednu 2013 přestoupil z německé Chotěbuzi do Slavie a v Edenu si od něj hodně slibovali. Bývalý reprezentant však hostuje ve třetí lize v pražské Admiře, které v neděli pomohl gólem k výhře 5:2 nad Strakonicemi.

ras, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..