Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Ostrava chce zrušit žlutou kartu stopera Baránka

31. října 2013 11:40 - Ostrava

Baník Ostrava žádá disciplinární komisi Fotbalové asociace ČR o anulování žluté karty, kterou v posledním ligovém utkání proti Dukle obdržel stoper Jan Baránek. Podle klubu byl hráč potrestán neoprávněně a faulu se v souboji naopak dopustil domácí Zbyněk Pospěch.

 

Petr Sznapka, ČTK

Souboj Baránka s Pospěchem předcházel rozhodující situaci celého zápasu. Rozhodčí Tomáš Kocourek posoudil jejich střet v ostravském pokutovém území jako nedovolený zákrok hostujícího obránce a z penalty dala Dukla vítězný gól. Baránek byl potrestán žlutou kartou, která pro něj byla čtvrtá v sezóně a v neděli proti Olomouci tak nesmí hrát.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Baník svůj protest opírá o Pospěchovo tvrzení v médiích, v němž se k faulu na Baránka po zápase přiznal. Klub v tiskovém prohlášení připomenul, že disciplinárka podobnou kauzu projednávala na jaře a teplickému útočníkovi Francisi Litsingimu tehdy žlutou kartu za údajné simulování v utkání s Libercem zpětně vymazala z rejstříku.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..