Fotbalová Plzeň spouští prohlídky zázemí stadionu pro fanoušky

31. ledna 2014 17:30 - Plzeň

Vedení fotbalové Viktorie Plzeň se rozhodlo zpřístupnit zázemí Doosan Areny ve Štruncových sadech veřejnosti a pořádá komentované prohlídky. První dny otevřených dveří se uskuteční od 7. do 9. února. Prodej vstupenek za 30 korun začne 4. února, výtěžek klub věnuje na charitativní účely.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Vzhledem ke snaze o maximální organizaci akce jsme se rozhodli přistoupit k prodeji vstupenek. Návštěvníci si tak mohou vybrat konkrétní čas, kdy si přejí Doosan Arenu navštívit," řekl tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár. "Veškerý výtěžek bude věnován Dětskému oddělení chirurgické kliniky Fakultní nemocnice Plzeň," dodal.

Jedné prohlídky se může zúčastnit maximálně 35 osob. "Předpokládáme, že veškerou možnou kapacitu vyčerpají již držitelé permanentek. Celkem se vzhledem k počtu prohlídek a omezení skupin prostřídá zhruba 1500 příznivců Viktorie. V případě velkého zájmu jsme připraveni nabídnout v blízké budoucnosti také další termíny," dodal Pillár.

Stadion ve Štruncových letech prošel za poslední dva roky rozsáhlou rekonstrukcí a patří mezi nejmodernější fotbalové arény v Česku. Kromě výstavby nových tribun došlo před touto sezonou rovněž k rekonstrukci vnitřních prostor za zhruba 60 miliónů korun, aby splňovaly podmínky UEFA. Právě nové VIP prostory, tiskovou místnost, rehabilitační prostory i šatny domácích a hostů mohou fanoušci navštívit.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: