Klokany přebírá Klusáček. Zástupci klubu jednali i s Haškem!

10. března 2014 16:19 - Praha

Bohemians 1905 byli bez trenéra pouze několik hodin. Včera dopoledne byl pro neuspokojivé výkony odvolán Jozef Weber, v podvečer už management fotbalového klubu oznámil jeho nástupce Luďka Klusáčka.

 

Jan Tauber

„Luděk se těší velmi dobrému jménu, věříme, že svoje kvality prokáže a bude úspěšný. Chceme vtisknout týmu nový impulz, věříme, že jmenování nového trenéra je jedinou možnou variantou," řekl sportovní ředitel Bohemians 1905 Tomáš Požár.

Bývalý asistent národního týmu má před sebou těžký úkol, zachránit „klokany" v Gambrinus lize. Tým se potácí na posledním místě, čtyři body na nesestupovou příčku. Poprvé jej zástupci klubu kontaktovali dnes dopoledne, pár okamžiků poté, co byl odvolán dosavadní kouč Weber.

„Otázku nového trenéra jsme opravdu řešili až poté, co jsme si na úrovni představenstva vyhodnotili, že ke změně dojde," podotkl Požár. Kromě Klusáčka „klokani" jednali i s jinými trenéry, Požár však nechtěl být konkrétní. „Měli jsme okruh jmen, o kterých jsme přemýšleli, se kterými jsme jednali, vzniklo z toho jméno Luděk Klusáček. Víc konkrétní nebudu," sdělil Požár.

Podle zdroje sport.cz byli ve hře zajímavá jména. Kromě Klusáčka také Miroslav Beránek, Miroslav Koubek a dokonce i bývalý svazový šéf Ivan Hašek.

neu, Sport.cz, Právo

  1:0 Sparta - Slovácko 1:0 dohráno
20210418T18:30:00+0200
Sparta vs. Slovácko
Sparta vs. Slovácko
Sparta
Slovácko
  0:1 Liberec - Slavia 0:1 dohráno
20210418T16:00:00+0200
Liberec vs. Slavia
Liberec vs. Slavia
Liberec
Slavia

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..