Baník strádá na posledním místě, na driblink je ovšem přeborník

16. dubna 2014 17:38 - Praha

Poslední místo drtí fotbalisty Baníku Ostrava, na záchranu Gambrinus ligy jim zbývá už jen šest závěrečných kol. Stále se však mohou utěšovat aspoň tím, že fotbalově nejsou tak zoufalí. Třeba v minulém kole byl Davor Kukec nejlepším driblérem celé soutěže a Baník byl v této kategorii také nejlepším mužstvem.

 

Petr Sznapka, ČTK

Jaké výkony v rychlosti a naběhané vzdálenosti se udály v rámci 24. kola Gambrinus ligy? Nejrychlejším mužem byl tentokrát olomoucký Tomáš Zahradníček s rychlostí 32,76 kilometru za hodinu. Nejvíce toho zase naběhal znojemský Peter Gal-Andrezly. Téměř třináct kilometrů. Debaklu 1:5 v Mladé Boleslavi ovšem nezabránil.

Maratónec kola Peter Gal-Andrezly se dostal i na čtvrtou příčku mezi nejrychlejšími muži. Dá se tedy považovat za nejkomplexnějšího běžce odehraného kola. Mezi tři nejrychlejší muže se vměstnali ještě Marek Hanousek z Dukly a David Pavelka z Liberce.

Jen o tři metry méně než Peter Gal-Andrezly naběhal Ján Greguš z Ostravy. Připsal si 12 854 metrů.

Statistiky z oficiálního webu soutěže prozradily i pět nejlepších hráčů a týmů v kategoriích jako vyhrané souboje, přesné přihrávky, útoky či střely. Největším „bijcem" co do počtu vyhraných soubojů byl mladoboleslavský útočník Lukáš Magera. Nejvíce střel na soupeře si mezi týmy zase připsalo Slovácko.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..