Sparta v pokušení? Lazio jí možná nabídne 137 miliónů za Hušbauera

23. června 2014 12:36 - Řím

Jako první záložník v historii Gambrinus ligy získal korunu krále střelců, v minulé sezóně nasázel 18 gólů. Bylo by zvláštní, kdyby o sparťana Josefa Hušbauera neprojevil zájem některý z předních zahraničních klubů. A už je to tady. Podle informací italského listu Corriere dello Sport je Lazio Řím připraveno nabídnout Spartě lákavých 5 miliónů eur (137 miliónů korun)!

 

Vlastimil Vacek, Právo

Letenští prahnou po postupu do Ligy mistrů. Proto hned po skončení minulé sezóny vyhlásili, že kromě brankáře Vaclíka, který přestoupil do Basileje, už žádná z opor minimálně do skončení kvalifikace o milionářskou soutěž neodejde.

Na druhé straně Sparta musí počítat s tím, že nabídky přijdou. Na kanonýra Hušbauera v první řadě.

„S Pepou počítáme, ale vzhledem k jeho sezóně tušíme, že zájemci budou. Spíše až po mistrovství světa, protože momentálně je přestupový trh dost mrtvý. Nemůžu vyloučit, že na něj nepřiletí nějaká nabídka, ale chceme ho v týmu udržet," avizoval člen představenstva Jakub Otava minulou středu, když mužstvo zahajovalo letní přípravu.

Druhý na řadě za Parolem z Parmy

Reprezentanti včetně Hušbauera se do ní zapojili až dnes. A italský list Corriere dello Sport zrovna před polednem přišel s informací, že sparťanský kanonýr je v hledáčku římského Lazia.

Devátý tým posledního ročníku italské ligy je podle listu již domluvený s Parmou na přestupu italského reprezentanta Marca Parola.

Jenže hráč váhá a definitivně se chce rozhodnout až po mistrovství světa. V tom případě by se pak šéf Lazia Claudio Lotito soustředil právě na Hušbauera a nabídl za něj Spartě nejspíš víc než solidní sumičku 5 miliónů eur, což je v přepočtu 137 miliónů korun na českého mistra.

dos, Sport.cz

Prodá Sparta v letní přestávce záložníka Hušbauera do zahraničí?


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..