Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Že jsme nedali gól? Byla to moje chyba, kál se boleslavský Wágner

9. listopadu 2014 16:46 - Jablonec nad Nisou

Žádný průlom do dosud mizivé úspěšnosti na hřištích soupeřů se z pohledu fotbalistů Mladé Boleslav nekonal. Středočeši se ve 14. ligovém kole neprosadili ani v sobotu v Jablonci, kde v souboji regionálně blízkých soupeřů nebodovali a vyšli i střelecky naprázdno. Selhání v koncovce vzal na sebe i útočník Tomáš Wágner.

 

Radek Petrášek, ČTK

Jaké máte vysvětlení pro prohru 0:1?

Věděli jsme, že nás čeká těžký protivník. Přesto jsme si mysleli a věřili, že jsme schopní něco uhrát. Jenže jsme nedali gól. A největší chybu, že jsme neskórovali, přikládám sobě. Měli jsme pár šancí. Bohužel jsem ani při té stoprocentní příležitosti netrefil branku. Moje zakončení bylo špatné.

V poločase panoval ještě bezbrankový stav. Co považujete za stěžejní faktor v dalším průběhu zápasu?

První půle jakžtakž dopadla solidně, druhá už kvůli inkasovanému gólu vyzněla pro nás hůř. Jablonečtí přidali. Asi si něco řekli v kabině. Ale to my také, jenže jsme záměry moc nedodržovali.

Zdálo se, že vám chybí důslednější finální fáze i přesnost.

Výsledek 0:1 je dost krutý, protože od něj nebylo daleko k 0:0 nebo 1:1. Pokoušeli jsme se sice o centry a závary, ale ke skórování jsme se nedostali. Obránci byli důrazní, možná i za cenu faulů, ale to se nepíská. To, že jsem snad vyhrál několik osobních soubojů, nám nepomohlo. Jako útočník musím dát gól.

Vnímáte fakt, že právě Jablonec vám v tabulce utekl už na velký rozdíl? A že se vám bodově vzdaluje i třetí příčka?

Jablonečtí mají silné mužstvo. A když nebudou výrazně ztrácet, těžko je doženeme. Záleží tedy na případném jabloneckém poklesu, ale zároveň si uvědomujeme, že musíme zlepšit i vlastní výkony.

V jakém jste rozpoložení po půlročním působení v Mladé Boleslavi?

Odehrál jsem málo zápasů. Zpočátku mě limitovaly zdravotní problémy. Pak jsem nemohl nastoupit proti Plzni, z níž v Boleslavi hostuji. Všechno se to nějak nahromadilo, byly tam reprezentační pauzy. Takže někdy jsem třeba šel na hřiště po měsíční přestávce, což není ideální.

Josef Pešout, Sport.cz, Právo

ČT sport Bohemians 1905 - Zlín zítra 18:00
20190920T18:00:00+0200
Bohemians 1905 vs. Zlín
Bohemians 1905 vs. Zlín
Bohemians 1905
Zlín

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..