Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Asistentem v Ostravě bude bývalý útočník Samec

3. ledna 2015 15:35 - Ostrava

Asistentem trenéra Petra Frňky u fotbalistů Baníku Ostrava bude bývalý kanonýr klubu a opora z konce 90. let Petr Samec. Devítinásobný reprezentant zažije první trenérské angažmá v nejvyšší soutěži. Dosud jako hlavní kouč vedl Hlučín či Vítkovice.

„Reference o Petru Samcovi se shodovaly s tím, co nám potvrdilo několik osobních setkání: nejen o fotbale smýšlí jinak,než je běžné. Stejně jako nás, i Petra zajímá nejen výsledek, ale i způsob, jak výsledku dosáhnout. Má předpoklad pro to, aby ladil se způsobem práce, o který se v Baníku snažíme," řekl pro klubový web člen představenstva Michal Šafarčík, který se jednání s novým asistenta u A týmu Baníku účastnil.

„Baník mě oslovil s možností vzájemně se poznat a prodiskutovat klubovou filosofii a strategii. Jsem místní, klub mi není lhostejný, takže jsem souhlasil. Určitý názor na směřování Baníku jsem zastával, po několika jednáních jsem však dospěl k přesvědčení, že chci být jeho součástí," řekl Petr Samec. „Navíc myslím, že s novým trenérem Petrem Frňkou si budeme vyhovovat lidsky i fotbalově," dodal. Bývalý hráč Baníku zároveň cítí, že do klubu přichází v době, kdy se k němu někteří lidé obracejí zády. „To se mi nelíbí, Baník mám rád a chci pomoci s jeho budováním."

„Oceňuji, že klub i nadále dává šanci lidem spjatým s regiónem. Určitě stojí za povšimnutí, že v osobě mého asistenta přichází někdejší špičkový útočník, reprezentant a respektovaná osobnost. Myslím, že naše spolupráce může fungovat a těším se na ni," komentoval příchod Petra Samce hlavní trenér Petr Frňka.

dos, Sport.cz

  2:2 Jablonec - Olomouc 2:2   dohráno
20190923T18:00:00+0200
Jablonec vs. Olomouc
Jablonec vs. Olomouc
Jablonec
Olomouc

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..