Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Slovenský stoper v plzeňských službách Čišovský se potýká s vážnou chorobou

5. ledna 2015 16:54 - Plzeň

Na ligovém trávníku se objevil naposledy loni v březnu, do zimní přípravy plzeňské Viktorie se slovenský stoper Marián Čišovský nezapojil. „V posledních měsících se potýká s vážnou chorobou, která mu zabraňuje v návratu na hřiště,“ potvrdil dnes na klubových stránkách generální manažer Viktorie Adolf Šádek, že pětatřicetiletého fotbalistu sužují závažné zdravotní problémy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V sestavě plzeňské Viktorie absentuje od loňského jara. V březnovém zápase 22. ligového kola nastoupil Čišovský proti Liberci. Plzeň vyhrála doma vysoko 6:0, jenže slovenský stoper se zranil, čtvrthodiny před koncem musel střídat a následně se podrobil operaci kolena. Letní přípravu už sice absolvoval, ve dvou přátelských duelech se do sestavy vrátil, jenže zdravotní problémy ho pronásledovaly dál, takže na podzim už na trávník nevyběhl. Ani v Evropské lize, ani v domácí soutěži.

"Marián logicky nechtěl své zdravotní obtíže zveřejňovat, nicméně nyní požádal klub o prohlášení," reagoval generální manažer Viktorie Adolf Šádek na spekulace, které se kolem Čišovského začaly objevovat.

„V posledních měsících se potýká s vážnou chorobou, která mu zabraňuje v návratu na hřiště. Chorobu si hráč nepřeje blíže specifikovat, klub samozřejmě jeho rozhodnutí plně respektuje," nepřiblížil Šádek, o jaké onemocnění se jedná.

Ani trenér Viktorie Miroslav Koubek nebyl při zahájení zimní přípravy sdílnější. "Nejsem lékař, proto se nemohu vyjadřovat, zda  Čišovský zasáhne do jarní části sezóny. Vypadá to spíše negativně."

„Mariánovi nadále běží platná hráčská smlouva a sám se věnuje individuálním cvičením. Je nedílnou součástí kabiny a důležitým členem viktoriánské rodiny," stojí v prohlášení vedení klubu na oficiálních stránkách Viktorie.

„Veškerou energii hodlá nyní věnovat léčbě, takže prosíme o respektování práva hráče na soukromí," doplnil Šádek.

zp, Sport.cz

  3:2 Plzeň - Jablonec 3:2   dohráno
20190916T18:00:00+0200
Plzeň vs. Jablonec
Plzeň vs. Jablonec
Plzeň
Jablonec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..