Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisté Brna začali přípravu s posilami Zoubelem a Serečinem

5. ledna 2015 16:16 - Brno

Zatím pouze se dvěma novými posilami Lukášem Zoubelem a slovenským útočníkem Filipem Serečinem zahájili zimní přípravu fotbalisté Zbrojovky Brno. Trenér čtrnáctého celku prvoligové tabulky Václav Kotal ještě čeká v průběhu deseti dnů další nové hráče, kteří by pomohli sestupem ohroženému celku k záchraně.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Těším se na nové hráče, kteří zvýší kvalitu a konkurenci v týmu. Což jsme na podzim postrádali. Vedeme jednání se Spartou. Chtěli bychom získat zpět z Mladé Boleslavi Jana Šislera, který nám loni hodně pomohl," řekl Kotal novinářům.

Do zimní přípravy Brňanů se zapojil po ukončení hostování v Mostu Muamer Avdič, z juniorky přišli Tomáš Weber s Jakubem Šuralem. Po doléčení zranění už trénují naplno i Roman Fischer, David Pašek a Miroslav Markovič, mírnější zátěž budou mít ještě Pavel Mezlík a Milan Lutonský.

Po odpoledním srazu podstoupili brněnští fotbalisté zhruba dvanáctikilometrový běh na letišti v Medlánkách. Plná zátěž je čeká od úterý: ráno posilovna, následně gymnastická obratnost v tělocvičně v Králově Poli a odpoledne herní blok na fotbalovém hřišti.

"Chceme se připravit na jarní část první ligy tak, abychom se vyhnuli co nejdříve sestupovým starostem. Třítýdenní přestávka byla dost dlouhá. Nejsme na volno v takovém rozsahu zvyklí," dodal Kotal, který po dvou týdnech přípravy kádr zúží na 20 hráčů a dva brankáře.

ČTK

  2:0 Teplice - Ml.Boleslav 2:0   dohráno
20190918T18:00:00+0200
Teplice vs. Ml.Boleslav
Teplice vs. Ml.Boleslav
Teplice
Ml.Boleslav

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..