Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Slavia dál hledá levého obránce, AC Milán jí Maďara Tamáse nepustil

23. ledna 2015 13:06 - Praha

Rýsoval se zajímavý transfer. Fotbalová Slavia si vyhlédla posilu na levý kraj obrany rovnou v AC Milán! Devatenáctiletého Krisztiána Tamáse, který naposledy hostoval ve Varese, si v Edenu nejprve v prosinci vyzkoušela. Teď se s maďarským bekem také na všem dohodla, jenže z přestupu nakonec nebude nic. Slavný klub ze San Sira se ve finále postavil proti.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Všechno bylo na dobré cestě. „Možná tu už v sobotu levý obránce nastoupí. Vyčkejme. Je to post, který nás v současné době nejvíc pálí," avizoval ve středu trenér Miroslav Beránek.

A netajil, že nejblíže příchodu je právě maďarský obránce Krisztián Tamás, který kouče zaujal během prosincových testů. „Ano, ten je nejblíže. Jednání finalizují. Ale dokud není vše uzavřené, tak to není jisté. Tak k tomu přistupuju," pravil kouč realisticky.

Jeho obavy se bohužel pro sešívané potvrdily. Tamás nakonec Slavii neposílí.

„S hráčem, který chtěl do Slavie přijít, jsme byli na podmínkách jeho působení u nás domluvení. AC Milán se ale na poslední chvíli rozhodlo pro jiné řešení," oznámil na klubovém webu sportovní ředitel Karol Kisel.

Slavia tak hledá levého obránce dál.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Tabulky
  • Play off o Evropu
  • Kalendář
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..