Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Teplická gepardice Jane lační po skalpu maskotů, první je na řadě Klokan

21. dubna 2015 16:45 - Praha

Každý pořádný klub má svého maskota. Na zahraničních kolbištích občas dělají pěknou rotyku, někdy se dokonce mezi sebou i poperou. Tak vyostřené to ve fotbalové Synot lize nebude, nicméně na historicky první Souboj maskotů dojde. O přestávce sobotního duelu Bohemians Praha 1905 - FK Teplice (hraje se od 17:00) si to domácí Klokan rozdá s teplickou gepardicí Jane v penaltovém rozstřelu.

 

fkteplice.cz

Teplice mají v ligové tabulce nad Bohemkou navrch. Koho však favorizovat v případě jejich maskotů? Kdo bude úspěšnější v penaltovém rozstřelu? Klokan, nebo gepard? Na otázku takřka zoologickou teď konečně přijde odpověď. V Ďolíčku totiž dojde na historicky první Souboj maskotů v Synot lize.

V penaltovém rozstřelu o poločasové přestávce se proti sobě postaví teplická gepardice Jane proti domácímu Klokanovi. „Rádi bychom z tohoto souboje udělali tradici a věříme, že se do něj postupem času zapojí třeba jihlavský ježek či další maskoti," avizuje autor myšlenky Martin Kovařík, marketingový manažer FK Teplice.

Podle zaručených infromací oba aktéři prestižního souboje již pilně trénují, aby se v sobotu představili v co nejlepší formě.

Při sobotním utkání se mohou všichni fanoušci těšit i na další doprovodný program v rámci Víkendu otců.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..