Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Mistrovské Plzni nasázel Bratanovič hattrick, teď je Hráčem měsíce

5. června 2015 11:42 - Praha
(Aktualizováno: 5. června 2015 12:11)

Elvis Bratanovič, slovinský fotbalista Bohemians Praha 1905, byl zvolen Hráčem měsíce května. Trenérem měsíce je pak jeho nadřízený z vršovické lavičky Roman Pivarník.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Závěr sezóny mu vyšel náramně. V předposledním kole zajistil klokanům hattrickem skalp mistrovské Plzně (3:2), v dějství závěrečném pak jednou trefou vydatně přispěl také k cenné remíze 1:1 na Spartě.

"Skvělý zážitek, hattrick jsem ještě nikdy nedal. Proti mistrovi je zvláště cenný, závěr sezóny se nám celkově moc povedl," kvitoval Elvis Bratanovič, který v Ďolíčku hostoval z Teplic, kam by se po sezóně měl vrátit. Momentálně tráví dovolenou doma ve Slovinsku s rodinou.

Trofej pro Hráče měsíce už zavítala do Bosny a Hercegoviny a do Zimbabwe. Teď je tedy na řadě také Slovinsko. Bratanovič v květnovém pokračování ankety Ligové fotbalové asociace (LFA) zvítězil před plzeňským Janem Holendou a sparťanem Pavlem Kadeřábkem.

Hráč měsíce května:
1. Elvis Bratanovič (Bohemians Praha 1905) 2525 hlasů
2. Jan Holenda (FC Viktoria Plzeň) 1711
3. Pavel Kadeřábek (AC Sparta Praha) 1056

Také ocenění pro Trenéra měsíce se poprvé v historii stěhuje do vršovického Ďolíčku. Po pěti marných pokusech se jím konečně stal slovenský rodák Roman Pivarník. Druhé místo obsadil Miroslav Koubek z Plzně a třetí příčka patří příbramskému Pavlu Tobiášovi.

Trenér měsíce května:
1. Roman Pivarník (Bohemians Praha 1905) 2676
2. Miroslav Koubek (FC Viktoria Plzeň) 1912
3. Pavel Tobiáš (1. FK Příbram) 952
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..