Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Ostravský obránce Frydrych míří do Sparty

20. srpna 2015 13:48 - Ostrava

S velkou pravděpodobností poslední zápas za Baník odehraje v sobotu proti Slavii Praha ostravský stoper Michal Frydrych. O pětadvacetiletého fotbalového obránce měly zájem Jablonec, Slavia a nově také Sparta, se kterou se podle informací Práva vedení Baníku dohodlo. Český vicemistr by měl za Frydrycha zaplatit 9 miliónů korun.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„O jeho odchodu se hovoří od léta. Počítám s tím, že tady v dalším utkání už nebude. Je to velmi kvalitní fotbalista, proto je o něj obrovský zájem," řekl trenér Baníku Radomír Korytář. „Snažíme se za něj najít náhradu, ale je to složité. I proto už s námi asi tři týdny trénuje devatenáctiletý Martin Honiš z juniorky," doplnil Korytář.

Ostravský kapitán svůj možný přestup příliš nekomentuje. Už v červnu měl blízko k angažmá ve Slavii, kluby se ale nedohodly. „Už jsem myslel, že je to domluvené. Každý hraje fotbal proto, aby vyhrával zápasy a trofeje. A každým rokem je těžší a těžší se někam dostat," posteskl si Frydrych, který má v Baníku smlouvu do konce sezóny. Novou ale podepsat nechce.

Frydrych není zřejmě posledním hráčem, který Baník v přestupovém okně, které končí 22. září, opustí. O Jiřího Pavlenku má eminentní zájem Jablonec a nabízí prý za reprezentačního brankáře 13 miliónů korun. Baník ale zatím na takovou nabídku nechce slyšet.

tom, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..