Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kudela skončil v roli sportovního ředitele Zbrojovky Brno

7. října 2015 13:09 - Brno

Po čtyřech letech skončil Zdeněk Kudela ve funkci sportovního ředitele prvoligových fotbalistů Zbrojovky Brno. Vedení klubu dnes na svém webu oznámilo, že se s Kudelou dohodlo na ukončení spolupráce. Jeho nástupce nejmenovalo s tím, že náplň práce sportovního ředitele si rozdělí stávající funkcionáři Zbrojovky.

 

Profimedia.cz

Důvody Kudelova náhlého odchodu uprostřed podzimní části první ligy vedení klubu nesdělilo. Fotbalisté Zbrojovky jsou po devíti kolech v ligové tabulce desátí se ziskem 13 bodů.

Zkušený funkcionář přišel do Brna v listopadu 2011, kdy nahradil na místě sportovního ředitele Richarda Dostálka. V době jeho příchodu se po sestupu z první ligy pohybovali fotbalisté Zbrojovky u dna druholigové tabulky. Přesto se ještě v tomtéž ročníku Brno vrátilo do nejvyšší soutěže.

Kudela v minulosti působil šest let na pozici generálního sekretáře pražské Slavie, osm let byl sportovním ředitelem v Mladé Boleslavi. Před příchodem do Brna pracoval jako generální ředitel ve Viktorii Žižkov.

ČTK

ČT sport Sparta - Budějovice dnes 18:00
20191122T18:00:00+0100
Sparta vs. Budějovice
Sparta vs. Budějovice
Sparta
Budějovice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..