Rubriky:

FORTUNA:LIGA

O Šuralovi s Pavelkou už nebudeme mluvit, odmítl alibi liberecký Rabušic

13. února 2016 10:00 - Praha

Půl hodiny to na Julisce vypadalo, že odchod opor Šurala a Pavelky liberecký Slovan nepoznamená. Po inkasované brance se jeho hra sesypala jako domeček z karet. Tým nezvedl ani zkušený šestadvacetiletý útočník Michael Rabušic...

 

Vlastimil Vacek, Právo

Čím si vysvětlujete, že jste se po první brance sesypali?

Začali jsme moc dobře. Bohužel jsme nedali gól a to rozhodlo. Dukla skórovala z druhé střely na branku. Hodně nás to poznamenalo a druhá půle už byla špatná.

Tohle se ale Liberci na podzim nestávalo, a také nejednou prohrával...

Bohužel... Nevím, co se stalo. Najednou jsme přestali hrát, nepodrželi balón. To, co jsme předváděli, nebyla naše hra, ale chaos.

Co jste si řekli o půli v kabině?

Že na ně vlítneme a otočíme to. Jenže místo toho jsme dostali druhý gól, a ten rozhodl. Už jsme se nezvedli a šli ještě dolů. Dukla nás zkrátka potrestala za naše neproměněné šance v první půli.

Projevila se hodně na hře Liberce nepřítomnost podzimních opor Pavelky a Šurala?

O Šuralovi s Pavelkou už nebudeme mluvit. To už je dávno pryč. Jsou jinde a já jim přeji, ať se jim daří. My se s tím musíme poprat, je nás na to dost. Musíme ukázat, že fotbal dokážeme hrát i bez nich.

Nemůže vás prohra na Dukle poznamenat psychicky na další zápasy?

To si nemyslím. Máme za sebou výborný podzim, v němž jsme něco dokázali. Musíme na něj navázat a hrát tak, jako třeba prvních třicet minut proti Dukle. A k tomu přidat góly. Není důvod k panice. Máme na to, abychom zase vyhrávali svým fotbalem. Na Dukle jsme prostě selhali v koncovce, to se stane. Dukla pak ukázala velkou zkušenost. My se máme od čeho odrazit. Teď nás čeká Jablonec. V Podještědském derby maká každý na sto padesát procent. Když ho zvládneme, jsme zpátky. Věřím, že to dokážeme. Už teď se na ten zápas těším.

Karel Felt, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..