Bohemians 1905 - Teplice 1:1Potočný v nastavení zařídil Teplicím remízu s Bohemians 1905

28. Schick 1 : 0
90. Potočný 1 : 1

Fotbalisté Teplic ve 20. ligovém kole díky brance Romana Potočného ze čtvrté minuty nastavení remizovali 1:1 na hřišti Bohemians 1905. Pražané, které v první půli poslal do vedení Patrik Schick, v nejvyšší soutěži prodloužili sérii bez porážky na devět zápasů.

Pražané asi po čtvrt hodině převzali iniciativu a po několika náznacích se ve 28. minutě ujali vedení. Čögley na pravé straně vysunul Hubínka, ten před brankou našel nehlídaného Schicka a nejlepší střelec "Klokanů" dal umístěnou hlavičkou šestý ligový zásah v sezoně.

Schick pak obešel Ciskaridzeho a výbornou přihrávkou našel Bartka, který však zakončil jen do náručí připraveného brankáře Chudého. Teplice si největší šanci vypracovaly až těsně před pauzou, kdy Kukecovu hlavičku chytil Zlámal.

Druhý poločas moc zajímavých momentů nenabídl. V 63. mohl přidat domácí pojistku Čížek, ale po úniku na pravé straně napálil břevno. Bohemians dobře bránili a podnikali rychlé protiútoky. Jeden z nich v závěru nevyužil střídající Mikuš, kterého dokázala zablokovat hostující obrana.

Teplice až v nastaveném čase po ošetřování otřeseného obránce Lüftnera vyrovnaly, když se povedenou ranou z voleje prosadil náhradník Potočný. Pro Severočechy to byl první ligový gól po 344 minutách.

20. kolo první fotbalové ligy:
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 1:1 (1:0)
Branky: 28. Schick - 90.+4 Potočný. Rozhodčí: Jech - Dobrovolný, Kubr. ŽK: Jirásek, Bartek, Havel - Ciskaridze. Diváci: 4633.
Bohemians: Zlámal - Čögley, Krch, Šmíd, Havel - Švec - Acosta (46. Jirásek), Hubínek, Čížek, Bartek (89. Akulinin) - Schick (65. Mikuš). Trenér: Pivarník.
Teplice: Chudý - Hora, Lüftner, Ciskaridze, Krob - Kodeš - Gregáň (80. Nivaldo), Kukec (71. Táborský), Vachoušek, Fillo - Kapolongo (56. Potočný). Trenér: Vavruška.