Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Je hotovo: Pivarník přebírá mistrovskou Plzeň

25. května 2016 16:55 - Plzeň

Roman Pivarník je definitivně novým trenérem fotbalové Plzně. Devětačtyřicetiletého slovenského kouče, který poslední dva roky vedl Bohemians 1905, Viktoria oficiálně představí na čtvrteční tiskové konferenci.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Že se Pivarník stane nástupcem Karla Krejčího, jenž po mistrovské sezóně v Plzni skončil, bylo téměř jisté už o víkendu. Čekalo se pouze na dohodu klubů, neboť Pivarník měl v Ďolíčku platný kontrakt i na příští sezónu. Klokani s managementem Viktorie nakonec našli společnou řeč.

Plzeň poté, co se rozešla s Krejčím, mířila na Jindřicha Trpišovského, jenže ten nakonec prodloužil smlouvu v Liberci. Ve hře byl také kouč Mladé Boleslavi Karel Jarolím, ale i on se se se svým zaměstnavatelem dohodl na novém kontraktu.

Pivarník, který Klokany dovedl s předstihem k záchraně v Synot lize a pod nímž na jaře předváděli líbivý fotbal, si s sebou do Plzně bere asistenta Tomáše Truchu. Bude mít před sebou obrovsky těžké cíle: dostat Plzeň potřetí v klubové historii do Ligy mistrů a obhájit ligový titul.

Zprvu vypadalo, že do Ďolíčku místo Pivarníka přijde Luděk Klusáček, s nímž bylo vedení Klokanů v kontaktu. Tato varianta ale nakonec padla.

neu, Sport.cz, Právo

ČT sport Bohemians 1905 - Zlín dnes 18:00
20190920T18:00:00+0200
Bohemians 1905 vs. Zlín
Bohemians 1905 vs. Zlín
Bohemians 1905
Zlín

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..