Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Tepličtí o trenérovi ještě nerozhodli. Kandidátem je i Šmejkal

26. května 2016 20:34 - Teplice

O tom, kdo povede fotbalisty Teplic v příští prvoligové sezóně, není dosud rozhodnuto. „Představenstvo klubu situaci stále řeší. Nepředpokládám, že v této otázce bude jasno do konce týdne, nejspíš až po neděli,“ řekl Právu Martin Kovařík, tiskový mluvčí FK Teplice.

 

Josef Pešout, Právo

Pod vedením dosavadního trenéra Davida Vavrušky skončil tým na dvanáctém místě tabulky Synot ligy, zachránil se až v předposledním kole a ligu završil ostudnou prohrou 0:6 na hřišti sestupující Olomouce. Pokud by Vavruška u mužstva nepokračoval, přišel by nový trenér. Žhavým kandidátem je údajně Daniel Šmejkal z druholigového Baníku Sokolov. „Figuruje v užším výběru adeptů," naznačil Kovařík.

Pro Baník Sokolov, čtvrtý tým Fotbalové národní ligy, končí sezóna až sobotním zápasem v Pardubicích.

Teplický klub ale potvrdil, že z něj odchází trenér staršího dorostu Lukáš Přerost. Vybral si ho k sobě na post asistenta nový trenér Zbrojovky Brno Svatopluk Habanec. „Pana Přerosta ještě čekají v Teplicích tři zápasy dorostenecké ligy. Chápeme jeho snahu o trenérský posun v kariéře," poznamenal Kovařík.

eš, Sport.cz, Právo

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..