Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Čistka v Bohemce! Klokany opouští pět hráčů

15. prosince 2016 10:18 - Praha

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 i přes neodehraný zápas s Plzní přezimují v klidném středu tabulky. Do jarních bojů už ale mužstvo trenéra Miroslava Koubka nastoupí bez pěti hráčů z podzimního kádru, s nimiž aktuálně devátý tým tabulky už nepočítá.

 

Petr Horník, Právo

Srbskému obránci Zoranu Gajičovi a slovenskému útočníkovi Matúši Mikušovi končí smlouvy a s novým kontraktem pro ně už vedení Klokanů nepočítá. „Klub se domluvil s hráči, že jejich končící smlouvy nebudou prodlouženy," sdělil sportovní ředitel Miroslav Držmíšek na klubových stránkách.

Gajič během dvou let odehrál v zelenobílém dresu v nejvyšší soutěži 33 zápasů, Mikuš odehrál 51 utkání. V první sezóně dal sedm gólů, pak se ale střelecky odmlčel.

Držmíšek také potvrdil, že v Ďolíčku předčasně ukončí hostování Antonín Křapka, jenž se vrátí do mateřské Mladé Boleslavi.

V týmu končí také finský záložník Tomáš Hradecký a fotbalový cestovatel Jiří Jeslínek. „Hráči dostali od klubu možnost hledat si jiné angažmá," upřesnil Držmíšek.

roj, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..