Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Jablonec získal první posilu, na Střelnici přichází Diviš ze Slovácka

2. ledna 2017 16:23 - Jablonec
(Aktualizováno: 2. ledna 2017 16:45)

Tým ze Střelnice hlásí první zimní posilu. Do Jablonce přichází zkušený záložník Jaroslav Diviš. Třicetiletý fotbalista přestupuje ze Slovácka a na severu Čech podepsal smlouvu na tři roky.

 

www.fcslovacko.cz

Severočeši jsou po podzimu až desátí. Do horní poloviny tabulky má Jablonci na jaře pomoci i Jaroslav Diviš, ofenzivně laděný krajní záložník, který hraje hlavně na pravé straně.

„Jardu samozřejmě známe. Je to především rychlostní typ hráče. Má čich na góly a umí je střílet i připravovat," říká k první posile hlavní trenér mužstva Zdeněk Klucký. Diviš podepsal smlouvu na tři roky do 31. prosince 2019.

Pro přestup do Jablonce se rozhodl i proto, že odtamtud pochází jeho manželka. "Teď navíc čekáme přírůstek do rodiny, takže jsem rád, že se oba kluby dohodly. Na Slovácko budu vzpomínat určitě jen v dobrém. Nakoukl jsem zde do profesionálního fotbalu a po návratu ze slovenské Senice jsem zde prožil tři povedené roky," avizuje Diviš.

Zkušený třicetiletý ofenzivní záložník začínal s fotbalem v 1. FC Slovácko. Tam si prošel všemi mládežnickými kategoriemi. V týmu z Uherského Hradiště si odbyl také svou ligovou premiéru - paradoxně k ní nastoupil v květnu 2007 právě v Jablonci.

Pak hrál divizi za Hlavici a druhou ligu za Vítkovice, následně přestoupil do Slovanu Liberec. Odtud pak hostoval ve slovenské Senici, kam později přestoupil. Po necelých třech letech na Slovensku se v roce 2014 vrátil domů na Slovácko.

Celkem má Diviš na kontě v české lize 96 startů, ve kterých vstřelil 18 branek a zapsal si také 12 asistencí.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..