Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Myjava skončila, a tak Dukla sáhla po jejím záložníkovi

12. ledna 2017 15:23 - Praha
(Aktualizováno: 12. ledna 2017 15:37)

Fotbalisté pražské Dukly uvítali třetí zimní posilu. Smlouvu do června 2019 na Julisce podepsal čtyřiadvacetiletý středopolař Frederik Bilovský. Přišel ze Spartaku Myjava, který po podzimní části sezóny odešel z nejvyšší slovenské soutěže.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pražané už získali mladého Brandnera z Příbrami a zkušeného Holendu z Plzně. Slovenský záložník Frederik Bilovský je třetí v řadě.

„Využili jsme skvělé příležitosti, kdy Myjava odhlásila soutěž a nabídla své hráče. Frederik je středopolař laděný více do ofenzívy. Má předpoklady, které by do budoucna mohly týmu pomoci. Mohl by se stát jedním ze stavebních kamenů našeho mužstva. Doufáme, že společně nastoupenou cestu dokážeme na obě strany zužitkovat," říká k přestupu na klubovém webu trenér Jaroslav Hynek.

Bilovský s fotbalem začínal v Dubnici, kde se propracoval až do A mužstva, které v té době hrálo druhou nejvyšší slovenskou fotbalovou soutěž. V zimě 2014 přestoupil do Spartaku Myjava, kde se stal stabilním členem základní sestavy až do jejího nedávného odstoupení z nejvyšší ligové soutěže.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..