Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Pilný položil hlavu na špalek, vedení Votroků zatím jeho rezignaci nepřijalo

20. března 2017 15:08 - Praha

Dusná atmosféra sráží mužstvo dolů a jeho trenér nabídl v emotivním vystoupení rezignaci. „Vyměním svoji hlavu za to, že lidi klukům pomůžou,“ oznámil Bohuslav Pilný po nedělní remíze s Brnem. Vedení fotbalistů Hradce Králové zatím jeho abdikaci nepřijalo, trenéři však ještě vyhráno nemají. Konečné slovo bude mít páteční zasedání představenstva.

 

David Taneček, ČTK

„Nejsme v pohodě. Musí se něco stát. Půjdu za vedením a nabídnu rezignaci. Pokud to pomůže, pokud se zlepší atmosféra kolem klubu, odejdu," ujistil Bohuslav Pilný hned po utkání s Brnem.

Vedení tím zaskočil. „Pro mě hrozné překvapení, v žádném případě jsem takové vyjádření nečekal. Byl to čin pod vlivem emocí a situace, která tady v současné době je. Vnímáme ji a chceme ji řešit," ujišťuje na klubovém webu ředitel Richard Jukl.

Na lavičce týmu se zatím nic nemění. „V této chvíli oba trenéři pokračují. Chceme vše vyřešit s chladnou hlavou a ku prospěchu věci a ne pod návalem emocí," říká Jukl.

Zasedne sportovní rada i představenstvo

Hned po utkání se samozřejmě s Pilným sešel. „Bohuslav Pilný přišel za mnou do kanceláře a oznámil mi, jaký postoj zaujal. Ke schůzce jsem přizval ještě předsedu představenstva dr. Michálka a domluvili jsme se, že budeme postupovat krok po kroku," avizuje ředitel.

„Chceme vše vyřešit, chceme se v nejbližší možné době sejít s fanoušky, kde si musíme vše vyříkat. Nemůžeme nechat hráče a trenéry pracovat pod tlakem. Stačí, když je pod tlakem vedení. V žádném případě to nemůžeme nechat na hráčích. Nám na tom, abychom se zachránili, záleží! Proto je nezbytné, aby hráči a trenéři měli klid na svoji práci," zdůrazňuje Jukl.

Klub teď hledá termín pro setkání s nespokojenými fanoušky. Další kroky budou ještě tento týden následovat. „Nejprve zasedání sportovní rady, která dá doporučení pro další postup. V pátek pak zasedne představenstvo, kde celou situaci vyhodnotíme a uděláme závěr," naznačuje ředitel, že případné změny nejsou vyloučeny.

dos, Sport.cz

  0:3 Sparta - Slavia 0:3   dohráno
20190922T18:00:00+0200
Sparta vs. Slavia
Sparta vs. Slavia
Sparta
Slavia
  2:0 Ml.Boleslav - Ostrava 2:0   dohráno
20190922T15:30:00+0200
Ml.Boleslav vs. Ostrava
Ml.Boleslav vs. Ostrava
Ml.Boleslav
Ostrava

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..